Mažoretky Neonky

Mažoretky Neonky vznikly v roce 2001 jako kroužek při základní škole. Hned od začátku svého působení se těšil veliké oblibě dívek od první až po devátou třídu. Nejprve jsme nacvičovaly skladby pouze za účelem vystupování na plesech nebo na jiných společenských akcí, a až teprve v roce 2007 se naše tehdejší seniorky osmělily zkusit své štěstí v celorepublikové soutěži mažoretek. I když mezi tou záplavou tanečních škol a jiných zkušenějších mažoretkových skupin nemohly příliš uspět. Jejich účast v semifinálových kolech přinesla všem našim budoucím mažoretkám touhu po zdokonalování se a dosažení čím dál tím lepších úspěchů. Což se následně krásně odrazilo v pokračovací skupině juniorek (nyní už také seniorek), která v uplynulých několika letech dělala čest „neonkovskému“ jménu na republikovém šampionátu mažoretkových skupin asociace IMA.
V roce 2012 se staly II. vicemystrině ČR v disciplíně s náčiním pom-pom, což jim vyneslo postup na Mistrovství Evropy, pořádaném polským Opole. Dívky a kluci se utkali o prestižní titul s dalšími devatenácti soubory a podařilo se jim zabodovat a být v první desítce mažoretkových skupin z celé Evropy. Díky nim jsme se jako mažoretky Neonky vepsaly do podvědomí celé mažoretkové obce, za což jim patří obrovské uznání a poděkování.
V sezóně 2012/2013 mají Neonky otevřené čtyři skupiny mažoretek. Baby Neonky, Mini Neonky, Neonky Berušky a Neonky. Trénujeme čtyřikrát týdně a už se těšíme na novou soutěžní sezónu.
Přijďte se někdy podívat na naše vystoupení.

Více informací na fb Neonek: https://www.facebook.com/neonkymnv/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace