Taneční studio N.C.O.D. (No Comment Only Dance) se specializuje na tanec zvaný STREET DANCE, který se stává stále více populárním. Tento taneční obor zastřešuje velké množství tanečních stylů, jež se neustále rozvíjejí, a každý si určitě naleznete ten svůj.

Zajišťujeme dětem, mládeži a dospělým vzdělání v oblasti moderního tance, pořádáme vzdělávací workshopy, organizujeme různá vystoupení a taneční show pro rodiče a veřejnost, zajišťujeme účast členů na tanečních soutěžích, vzdělávacích workshopech a soustředění.

Taneční studio vzniklo v roce 2011. Nyní vyučujeme v 17ti městech a obcích včetně MORAVSKÉ NOVÉ VSI. Věnujeme se dětem od 3 let, dospělým do xx let. Taneční studio navštěvuje celkem více jak 250 členů. Taneční aktivity bychom chtěli do budoucna dále rozšiřovat a doufáme, že se nám podaří rozšířit lásku k tanci směrem k dalším dětem, mládeži a dospělým, kteří budou chtít využít svůj volný čas zdravěji, aktivněji, v kruhu nových přátel a získávat tak nové zážitky a zkušenosti.

Na soutěžích jsme získali již mnohá ocenění, tím posledním bylo 2. místo a titul více mistra světa na soutěži v Chorvatsku „World dance masters 2017“. 

Naše motto: „V tanci není dobrých či zlých – tanec můžeš milovat nebo milovat nade vše!“

PRAVIDELNÉ LEKCE V MORAVSKÉ NOVÉ VSI PRO DĚTI A MLÁDEŽ

  • KAŽDÉ PONDĚLÍ 16:30 až 17:30
  • V TĚLOCVIČNĚ ZŠ II. STUPNĚ

Nově členy přibíráme po celý školní rok, stačí dorazit na trénink J

Více na www.ncod.cz, dotazy zasílejte na email: ncod@seznam.cz

 

Za celý lektorský tým srdečně zve a těší se Lenka Žůrková, tel: 723 665 935

 

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace